Menu
Your Cart

Örümcek Stand Hakkında Yararlı Bilgiler RSS Feed

30 Nov Örümcek Stand Özellikleri
admin 0 3577
Örümcek Stand fuar, seminer yada kongrelerde kullanabileceğiniz, markanızın reklamını şık ve gözle görülür bir şekilde sunmanızı sağlayan estetik bir üründür. Ürün alüminyum kolay açılıp kapanabilen alüminyum profil ve profilin üzerine mıknatıslarla tutunan PVC görsel panellerden oluşmaktadır. Örümcek stand bir kişinin tekbaşına 2-3 dakika içerisin..
30 Oct Örümcek Stand Uygulama Şekli
admin 0 2846
Geniş görsel alanı sayesinde fuar alanlarınızda örümcek stand ile tüm alanınızı kaplayabilir, örümcek stand sayesinde ürün tanıtımlarınızı görsel bir şova dönüştürebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz yere göre örümcek stand ölçüsünü ayarlayabilirsiniz. Örümcek standın bir çok ölçüsü mevcuttur. Fuar alanınız veya sunum yapacağınız alan ölçüsüne göre ö..
30 Oct Örümcek Stand Nedir?
admin 0 3089
Örümcek stand aluminyum profil ve sert enjeksiyon plastik parçalardan oluşan portatif kurulumu kolay ve çanta ile taşınabilen bir stand türüdür.Örümcek stand çantası tekerleklidir. Bu sayede örümcek standınızı kolayca taşıyabilirsiniz. Herhangi bir binek araca kolayca sığmaktadır. Örümcek standın çantası genellikle siyah renktedir.Örümcek standlar ..
29 Oct Örümcek Stand Nasıl Kurulur? -Videolu Anlatım-
admin 0 5557
Kurulum için ek bir ekipmana ihtiyaç yoktur, Tamamen geçme sistem ile üretilmiştir. Örümcek Standı kurmak en fazla 10 dakikanızı alacaktır. Çantasından iskeleti çıkarınız ve standı kurmak istediğiniz alanda iskeleti açınız. Çantadan çıkan demir çubukları bu iskelete monte ediniz. Baskılı paneller, arkasında mıktatıslarla hazır halde teslim edilir. ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)