Menu
Your Cart

Arte Display Blog RSS Feed

30 Nov Örümcek Stand Özellikleri
admin 0 3736
Örümcek Stand fuar, seminer yada kongrelerde kullanabileceğiniz, markanızın reklamını şık ve gözle görülür bir şekilde sunmanızı sağlayan estetik bir üründür. Ürün alüminyum kolay açılıp kapanabilen alüminyum profil ve profilin üzerine mıknatıslarla tutunan PVC görsel panellerden oluşmaktadır. Örümcek stand bir kişinin tekbaşına 2-3 dakika içerisin..
30 Oct Örümcek Stand Uygulama Şekli
admin 0 3005
Geniş görsel alanı sayesinde fuar alanlarınızda örümcek stand ile tüm alanınızı kaplayabilir, örümcek stand sayesinde ürün tanıtımlarınızı görsel bir şova dönüştürebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz yere göre örümcek stand ölçüsünü ayarlayabilirsiniz. Örümcek standın bir çok ölçüsü mevcuttur. Fuar alanınız veya sunum yapacağınız alan ölçüsüne göre ö..
30 Oct Aç-Kapa Alüminyum Çerçeve Çeşitleri
admin 0 4490
Aç-kapa alüminyum çerçeve alüminyum profilden imal edilmiştir. Profil kalınlıkları 25 mm ve 32 mm olmak üzere değişmektedir. Aç-kapa alüminyum çerçeve köşeleri rondo ve gönye olarak iki çeşittir. Çerçeve ön kısmında kenarları yukarı doğru kaldırılarak açılır ve rahatlıkla görsellerinizi eklemenizi sağlar.  Görselinizi yerleştirdikten sonra üzerine ..
30 Oct Quick Banner (L Banner) Özellikleri
0 3364
Quick Banner (L Banner) fuar, seminer ve tanıtım organizasyonlarınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir üründür. Quick Banner (L Banner) esnek , hareketli bir poster tutucudur. Quick Banner (L Banner) posterinizi özel kelepçe yapısıyla sıkıca kavrar ve esneme yapmaz.  Quick Banner (L Banner) çantasının içinde her yere taşıyabileceğiniz bu set sayes..
30 Oct Örümcek Stand Nedir?
admin 0 3265
Örümcek stand aluminyum profil ve sert enjeksiyon plastik parçalardan oluşan portatif kurulumu kolay ve çanta ile taşınabilen bir stand türüdür.Örümcek stand çantası tekerleklidir. Bu sayede örümcek standınızı kolayca taşıyabilirsiniz. Herhangi bir binek araca kolayca sığmaktadır. Örümcek standın çantası genellikle siyah renktedir.Örümcek standlar ..
30 Oct Kağıt Boyutları Hakkında Bilgilendirme - İnfografik
30 Oct Alüminyum Çerçeveler Hakkında Bilgilendirme
admin 0 2631
Kenarları açılabilen alüminyum çerçeve profili özelliği ile içerisindeki görseli en kısa sürede değiştirebilme imkanı.  Çerçeve içerisindeki görselinizi güneş ışınlarından koruyan ve parlamasını önleyerek görselinizin net bir şekilde görünmesini sağlayan UV Filtreli PVC koruyucu. 25 mm veya 32 mm kalınlığında alüminyum çerçeve profil kullanılmaktad..
29 Oct Örümcek Stand Nasıl Kurulur? -Videolu Anlatım-
admin 0 5922
Kurulum için ek bir ekipmana ihtiyaç yoktur, Tamamen geçme sistem ile üretilmiştir. Örümcek Standı kurmak en fazla 10 dakikanızı alacaktır. Çantasından iskeleti çıkarınız ve standı kurmak istediğiniz alanda iskeleti açınız. Çantadan çıkan demir çubukları bu iskelete monte ediniz. Baskılı paneller, arkasında mıktatıslarla hazır halde teslim edilir. ..
29 Oct Roll Up Banner Stand Nedir?
admin 0 3078
Roll Up Standlar görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir. Roll uplar fuar organizasyon tanıtım sunum reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşıyabilceğiniz reklam aracıdır. Roll Up Dijital baskı için tasarım yapılır. Tasarım aşamasından sonra yapılan dijital baskı roll up üzerine monte edilir. Roll Up..
29 Oct Roll Up Ölçüleri
admin 0 24557
Roll up’lar (roll banner) tek taraflı ve çift taraflı olarak satılmaktadır. Roll uplar’ın (roll banner) 85x200cm tek taraflı, 85x200 çift taraflı, 100x200 tek taraflı gibi çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen 85x200cm roll-up (roll banner) grafik ölçüsü 85cm x 207 cm'dir. 100x200cm rol lup (roll banner) gra..
29 Oct Roll Up (Roll Banner) Özellikleri
admin 0 2038
Roll uplar’ı (roll banner) fuar alanlarında, mağazalarda, ofislerde vb. gibi yerlerde rahatlıkla kullanmak mümkündür. Roll up standlar en az yer kaplayan stand türüdür. Roll up’da (roll banner) görüntünün boyuna göre yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Roll up standlar’ı (roll banner) uzun süreli kullanıma uygundur. Roll up standlar’ın (roll banner)..
29 Oct Roll Up Kullanım Alanları
admin 0 1953
Roll up’lar alüminyum kasadan mamul edilmiştir. Roll uplar (roll banner) yerli ve ithal olarak satılmaktadır. İthal Roll up’lar (roll banner) da kendi içlerinde farklı özelliklerine göre ayrım gösterirler. Roll uplar’ın (roll banner) tamamı alüminyum gövdeli, yan kapakları plastik, alt ayakları plastik olanları piyasada bulunmaktadır. Roll uplar’ın..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)